آیا آزمایش رنگ آمیزی موهای اخیر شما با تأسف پایان یافت؟ یا آیا به دنبال راه هایی برای صیقل دادن رنگ موهای محو شده خود هستید تا موهای شما مانند جارو کثیف به نظر نرسد؟ خوب ، همه چیز در حال تسکین است! بسیاری اوقات ، رنگی که انتخاب می کنید ممکن است مناسب موهای شما نباشد. برای جلوگیری از این امر ، باید تونر مناسبی را برای موهای خود انتخاب کنید. و در این پست ، فقط در مورد آن بحث می کنیم. خواندن را ادامه دهید

 
تونر مو چیست؟
 
تونرها فرشته های شیرین موجود در بطری ها هستند که به خنثی کردن موهای سفید شده رنگ زرد یا نارنجی کمک می کنند و رنگ را به خاکستر یا پلاتین تغییر می دهند. می توانید آنها را اصلاح کننده رنگ بنامید.
 
یک تونر جلوه ای کامل و صیقلی به موهای شما می بخشد و رنگ موهای کسل کننده و محو شده را زنده می کند و آن را به چیزی براق و زیبا تبدیل می کند. ناهموار بودن در برجسته ها به کمال اصلاح می شود. تونرها فقط به اهداف زیبایی شناسی محدود نمی شوند. آنها همچنین موهای شما را حالت می دهند و باعث از بین رفتن فرسودگی و خشکی می شوند. اگر موهایتان را سفید کرده اید ، استفاده از تونر اجباری است.
 
اما تونر دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟
 
 
یک تونر چه کاری انجام می دهد؟
تونرها با قرار دادن رنگدانه ها روی سطح ، برجسته ها را تنظیم می کنند. اگرچه آنها رنگی را به روز نمی کنند ، اما باعث می شوند که هایلایت با رنگ طبیعی مو مطابقت داشته باشد.
اگر برای تنظیم رنگ از تونر استفاده می کنید ، باید با قوانین چرخ رنگ آشنا شوید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سایه ای خنثی شده برای رنگ موی موجود خود داشته باشید ، باید رنگ مورد نظر خود را برعکس رنگ موهای خود در چرخ رنگ جستجو کنید.
اگر سایه سبک تر یا جلوه ای چند لایه می خواهید ، می توانید از یک تونر استفاده کنید. همچنین ، اگر شما نیاز به تغییر بخشی از موهای برجسته خود دارید (مانند رنگ زرد مایل به زرد محو شده) ، برای بدست آوردن رنگ خنثی تر و خنثی تر ، باید تونر خاکستری بنفش را انتخاب کنید.
رنگ آمیزی موهای تیره به بیش از یک نشستن نیاز دارد زیرا رنگدانه ها در اولین تلاش سایه روشن فوری نخواهند داد.
معمولاً هنگامی که موهای خود را سفید کرده و برجسته کرده اید ، تونرها استفاده می شوند. این در شرایطی است که آنها اجازه می دهند رنگ به درون خود بپیوندد و جلوه ای براق به پایان برسد.
انتخاب تونر مناسب می تواند چالش برانگیز باشد. شما باید قبل از اقدام به رنگ آمیزی ، در مورد رنگ و محصول تحقیق کنید.
 
نحوه انتخاب تونر مناسب برای موهای برجسته
نحوه انتخاب تونر مناسب برای HairPinit هایلایت شده
تونر برای موهای بلوند
 
تونر برای HairPinit بلوند
اینستاگرام
 
اگر قصد حذف رنگ بلوند زرد را دارید ، باید سایه خلاف رنگ موی فعلی خود را روی چرخ رنگ ، یعنی تونر خاکستری بنفش جستجو کنید.
 
 
تونر برای موهای آفتابگردان
تونر برای مو Auburn HairPinit
اینستاگرام
 
برای موهای قهوه ای مایل به قرمز ، باید تونر با رنگ سبز را انتخاب کنید تا خنثی سازی مناسب صورت گیرد.
 
تونر برای موهای تیره
تونر برای HairPinit تیره
اینستاگرام
 
بلوند خاکستری یا بلوند بژ می تواند برای آرام کردن سایه تیره شما استفاده شود.
 
تونر برای رنگهای پررنگ مو
تونر برای موهای جسورانه رنگ پرینیت
اینستاگرام
 
از تونر آبی معمولاً برای خنثی کردن رنگهای بیش از حد جسورانه استفاده می شود.
 
اکنون اجازه دهید انواع تونرها را بررسی کنیم.
 
انواع تونرها
سه نوع تونر مو وجود دارد - تونر دائمی ، تونر نیمه دائمی و تونر دمی دائمی.
 
تونر دائمی
از تونرهای دائمی برای پوشش کامل رنگ موهای قبلی استفاده می شود. آنها بدون هیچ گونه اثری از رنگ طبیعی موها سایه جدیدی را به طور کلی منتقل می کنند. در بیشتر موارد ، از تونرهای دائمی برای اثرات طولانی مدت آنها استفاده می شود. اما قبل از انتخاب یک تونر پایدار مراقب باشید زیرا موهای شما را از درون تغییر می دهد.
 
تونر نیمه ماندگار
از تونرهای نیمه ماندنی می توان در صورتی استفاده کرد که فقط بخواهید رنگ موقت بماند. به طور متوسط ​​، اگر از تونر نیمه دائمی استفاده می کنید ، ممکن است رنگ تا زمان شستشوی 10-12 رنگ از بین نرود.
 
تونر نیمه دائمی
تونرهای نیمه دائمی طولانی تر (تقریبا دو برابر طولانی تر) از انواع نیمه دائمی هستند. کلیه تونرهای مو بر اساس آمونیاک به صورت دمی ثابت هستند. در حین استفاده از تونر دمی دائمی باید مراقب باشید زیرا می تواند ساختار ساقه مو را از درون تغییر دهد.
 
سه نوع تونر مورد استفاده معمولاً عبارتند از: تونرهای آمونیاک ، شامپو بنفش و رنگ.
 
اکنون که اهمیت تونر و انواع تونر را می دانید ، باید از روند درخواست نیز آگاه باشید.
 
وقتی برای تن کردن
پس از سفید شدن موهای خود ، می توانید تونر را اعمال کنید. اما برای به دست آوردن نتایج دلخواه ، صبر کنید تا رنگ بر روی مو قرار گیرد و سایه را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید. تونر را به طور مساوی در تمام رشته های مو بمالید.
 
تا زمانی که از تغییر رنگ جدید مطمئن نیستید ، شستشو نکنید یا ممکن است خطر هدر رفتن محصول را داشته باشید.
 
نتایج به دست آمده
نتایج به دست آمده Pinit
اینستاگرام
 
نتایج صرفاً به انتخاب تونر بستگی دارد. قبل از شروع فرآیند ، وقت خود را صرف تحقیق در مورد رنگ رنگ کنید. بسته به انتخاب تونر ممکن است رنگ نهایی را بدست آورید. به عنوان مثال ، رنگ موی فندق تا سایه روشن ، زرد کمرنگ به پلاتین ، رنگ بلوند تا بنفش یا رنگ خاکستری گرد و غبار و غیره.
 
جدا از اهداف زیبایی شناسی ، تونرها همچنین درخشش را به موهای شما منتقل می کنند و آن را از ریشه تا نکات صیقل می دهند. آنها به ترکیب رنگ تازه به دست آمده در ترکیب رنگ فعلی مو کمک می کنند و ظاهری مرتب به شما می دهند.
 
آنها انتهای خشن را نرم می کنند و
مرجع:ثانیکالا