پاها از پاها به عنوان بوم نقاشان برای ترسیم طرح های مختلف mehndi استفاده شده است. در هند و در برخی فرهنگ ها ، مهدی بر روی دست و پای عروس در مراسم عروسی و برای سایر مناسبت های مهم اعمال می شود. طراحی روی پاها می تواند کاملاً با یک دست روی هماهنگ باشد یا می تواند متفاوت باشد. با استفاده از حنا سیاه ، قرمز و نارنجی می توان الگوهای و سبک های مختلفی از طراحی پا mehndi ترسیم کرد.

 
در اینجا لیستی از برخی از جدیدترین طرح های mehndi پا که پیش از سال 2019 دیده نشده بود ، آورده شده است
 
 
طراحی مینایی Rajasthani megndi Pinit
1. این طرح mehndi نمونه ای از طراحی mehandi راجستاني است. شما می توانید "معمول بازتاب دهنده آینه" معمولی را مشاهده کنید ، جایی که طراحی هر دو پا دقیقاً یکسان است و از این رو تصاویر آینه ای از یکدیگر هستند.
 
نقوش طاووس به زیبایی تزیین شده است و دارای چند طرح پیچیده است. فقط کف پا را می پوشاند و ظاهری غیر کثیف به آن می بخشد.
 
 
این طرح mehandi برای عروس ها و برای هرگونه مراسم و جشن خانوادگی ایده آل است.
 
 
mehndi Pinit سیاه
2. mehndi سیاه به سرعت در سراسر جهان محبوبیت زیادی کسب می کند. این mehndi پا ساخته شده با mehndi کاملا سیاه و سفید ، جلوه ای عجیب به طراحی سنتی mehndi می بخشد. الگوی ورق حجاب برای پوشاندن بیشتر فضای داخل نقوش برگ انبه استفاده می شود. الگوهای موجود در هر دو پا با یکدیگر متفاوت هستند و باعث می شوند این طراحی منحصر به فرد به نظر برسد.
 
 
mehndi عربی طراحی Pinit
3. این طراحی پا نمونه کاملی از طراحی عربی mehandi است. فقط از نقوش گل و برگ های جسورانه برای پوشاندن پا استفاده می شود ، به سبک معمولی عربی. این طرح با فاصله بسیار ساده ، طراحی ساده و کاربردی آسان است. این طرح mehndi پا را می توان توسط زنان در هر گروه سنی و به هر مناسبت پوشید.
 
 
 پینیت
4- نمونه دیگری از "هنر منعکس کننده آینه" ، طراحی در هر دو پا یک ماکت کامل از یکدیگر است. قسمت اول پا با ورق حجاب پوشانده شده است و گلها و برگها تمام پا را می پوشانند و تا وسط پاها امتداد می یابند. این طرح mehndi برای عروس ها مناسب است.
 
 
طراحی mehndi عربی برای پا Pinit
5- هنر مهدوی عربی به دلیل سادگی و طراحی های انتزاعی ، در سراسر جهان بسیار رواج دارد. طراحی گل و برگ از شست شروع می شود و تا گوساله گسترش می یابد. از mehndi سیاه برای ترسیم مرزها استفاده می شود و حنا برای پر کردن کل الگوی مورد استفاده قرار می گیرد.
 
 
طراحی سنتی mehndi Pinit
6. این طرح لمس مدرن را به طراحی سنتی mehndi می افزاید. برخلاف الگوهای معمول ، طرح فقط در طرفین پاها ترسیم می شود. جزئیات پیچیده مانند برگ انبه با الگوی ورق حجاب پر شده است. این طرح با استفاده از mehndi سیاه ترسیم شده است که ظاهر را تقویت می کند. این طرح mehndi پا را می توان توسط زنان در هر گروه سنی پوشید.
 
 
مرواری mehndi Pinit
7. این یکی از طراحی های mehandi پا نمونه ای از فرم هنری مرواری mehndi است. جزئیات پیچیده زیادی به آن اضافه شده است که به این طراحی خاص لمس سنتی می بخشد. این طرح تمام پاها را پوشانده و نقوش آفتاب در انتها به طور حتم مناسب عروس ها خواهد بود.
 
 
پای تاتو حنا Pinit
8-اگر در هنرهای mehndi مبتدی هستید ، می توانید این طراحی خاص را امتحان کنید. این طرح برای موارد ساده و یا برای افرادی که مایل به بالا رفتن از سطح نیستند بسیار مناسب است. الگوی برگ در مچ پا زیبایی را می افزاید.
 
 
mehndi Pinit سفید
9. این انتخاب مناسبی برای عروسهایی است که عاشق طراحی دقیق استاد mendi در روز عروسی خود هستند. یک طراحی بسیار اساسی mehndi بر روی پاها با حنا نارنجی کشیده شده است. درخشش در رنگ های مختلف برای پوشاندن کل طرح استفاده می شود. سنگهای شفاف کوچک با دقت روی طرح قرار می گیرند تا جلوه ای دقیق تر به آن بخشند.
 
[بخوانید: طرح های بنگل مهندی]
 
 
حنا پینیت را طراحی می کند
10- با استفاده صحیح از حنا سیاه ، قرمز و نارنجی می توان سایه های مختلفی را به طرح اضافه کرد. الگوی گل بسیار زیبا به نظر می رسد و این طرح را برای عروس مناسب می کند. از درخشش های طلایی برای ترسیم انتهای الگوی گل استفاده شده است تا جلوه ای بی نظیر پیدا کند. سنگ های کوچک با رنگ طلایی با دقت روی طرح قرار می گیرند. . اگر به دنبال یک پا عروس mehndi متفاوت هستید ، پس از آن طراحی انگشت شست را از ما دور می کند.
مرجع:ثانیکالا