این رنگ موی زیبا که از آن آرزو کرده اید سرانجام واقعیت خواهد بود. ماه های انتظار و پیش بینی می رود. این طرز برخورد شما هنگام قدم زدن به سالن است.

 
اما لحظه ای که خواندن مجله خود را انجام می دهید و چشم خود را بلند می کنید تا رنگ را ببینید ... رونق می گیرد! این صدای ضربان قلب شما است. رنگ رویایی شما به بدترین کابوس شما تبدیل شده است. این زمانی است که شما شجاعت جمع می کنید و به دنبال راه حل در اینترنت هستید.
 
 
سلام ، من اینجا نیستم که درد شما را تشدید کنم. این مکانی است که شما می خواهید راه حل خود را بیابید. بنابراین ، یک قرص خنک بخورید و مطالعه کنید تا بدانید که چگونه یک رنگ مو اشتباه پاک شود.
 
در روند اصلاح رنگ مو چه اتفاقی می افتد؟
آنچه در فرآیند اصلاح رنگ مو انجام می شود
اینستاگرام
 
 
در یک روند اصلاح رنگ مو ، از تونرها و شامپو های بنفش برای خنثی کردن یا تغییر رنگ مو استفاده می شود. معمولاً برای روشن کردن سایه تیره یا برعکس انجام می شود. در بعضی موارد ، از آن برای براق کردن رنگ موهای بلوند استفاده می شود.
 
پس از شناسایی مشکل ، با ترمیم ، برداشتن یا خنثی کردن ، رنگ مو فعلی شما قابل تغییر و بهبود است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، از تونرها برای خنثی کردن رنگ های برنجی و زرد در روند اصلاح مو استفاده می شود. به عنوان مثال ، اگر موهای بلوند برنز دارید ، می توانید آن را به چیزی خاکی تغییر دهید. اما توجه داشته باشید که اگر می خواهید یک سایه تیره را روشن کنید ، ممکن است روند بیش از یک نشستن طول بکشد. کدام سؤال را ایجاد می کند - چه مدت طول می کشد تا رنگ مو شما اصلاح شود؟
 
روند تصحیح رنگ مو چه مدت طول می کشد؟
این روند ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد ، اما همه چیز به نتایج مورد نظر شما بستگی دارد. مشورت با یک سبک حرفه ای ضروری است زیرا روند اصلاح مو می تواند برای موهای شکننده سخت باشد. مواد شیمیایی خشن که در این فرآیند استفاده می شوند نیز نیاز به نظارت مناسب دارند. برای برخی از انواع مو و رنگ مو ، روند اصلاح بیش از 2 تا 3 جلسه انجام می شود. عواملی مانند نوع مو ، بافت مو ، تخلخل مو ، وضعیت موهای شما ، ماندگاری رنگ فعلی موهای شما و انتخاب تونر مورد استفاده برای تعیین مدت زمان این روند است.
 
اکنون که می دانید در روند اصلاح رنگ مو چه اتفاقی می افتد و چه مدت طول می کشد ، بیایید به این نکته برسیم و در مورد چگونگی اصلاح رنگ های مختلف مو صحبت کنیم.
 
چگونه رنگ های مختلف مو را برطرف کنیم
 
1. چگونه می توان از رنگ زرد رنگ خلاص شد
چگونه می توان از HuePinit زرد مایل به زرد خلاص شد
اینستاگرام
 
 
بلوند می تواند از نگهداری بالایی برخوردار باشد. بعلاوه ، این یکی از جالبترین رنگ مو در جهان است. اما با کمبود همراه است. یکی از نگرانی های رایج افرادی که رنگ مو بلوند ندارند رنگ زرد مایل به زرد است که تمایل به توسعه آن دارد. اگر مورد نظر گرفته شود این مشکل می تواند بدتر شود.
 
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:
 
اگر با چرخ رنگ آشنا هستید ، می دانید که رنگ مقابل زرد بنفش است. از این رو ، برای مبارزه با رنگ زرد ، باید از تونر خاکستری بنفش استفاده کنید. این باعث می شود لحن گرم شود و یکنواختی از رنگ خاکستری به موهای شما بخشد. همچنین باعث درخشش موهای شما می شود.
 
2. چگونه می توان از تن نارنجی برنجی خلاص شد
چگونه می توان از شر TonePinit نارنجی برنجی خلاص شد
اینستاگرام
 
آیا متوجه شده اید سایه ای عجیب و غریب از رنگ ارغوانی را در موهای خود مشاهده کنید؟ خوب ، این رنگ مو شما برنجی است. کابوس برای کسانی که موهای سبک دارند ، این لحن گرم ناخواسته را می توان با کمی مراقبت و تلاش اضافی خاتمه داد.
 
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:
 
روش مناسب برای خلاص شدن از شر برنج استفاده از یک شامپو رنگی یا تهویه مطبوع است. این به خوبی کار می کند و عمق رنگ شما را بالا می برد و باند قرمز یا نارنجی را با موفقیت از بین می برد. محصولات با تنفس خنک برای جلوگیری از بروز دوباره برآمدگی مناسب هستند. آن را با یک خنثی کننده براق دنبال کنید. این باعث حفظ درخشش درخشان می شود و از خشک شدن موهای شما جلوگیری می کند.
 
3. چگونه می توان از بلوند خاکستری خلاص شد
چگونه می توان از شر Ashy BlondePinit خلاص شد
اینستاگرام
 
آیا سایه بلوند که باعث شده شما مانند یک دیو به نظر برسید از بین می رود؟ آیا موهای محو شما فاقد تن گرم است؟ آیا برای اولویت شما خیلی سبک شده است؟ استرس نداشته باشید. در اینجا راهی برای تنظیم لحن وجود دارد.
 
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:
 
برای از بین بردن لحن جالب ، باید کمی گرما به آن اضافه کنید. رنگ هایی مانند نارنجی قرمز ، زرد و آفتاب دوستانه در از بین بردن رنگ های خاکی کمک می کند. از یک تونر سایه قرمز به همراه یک توسعه دهنده استفاده کنید. استفاده از یک تونر گرم در بخش های خاص یا روی همه موهای شما می تواند رنگ را به طور مساوی توزیع کند.
 
4. چگونه می توان از نکات برجسته Stripey خلاص شد
چگونه می توان از Stripey HighlightsPinit خلاص شد
اینستاگرام
 
آن نکات برجسته بسیار شرم آور می توانند به اعتبار شما اعتراض کنند؟ نگران نباشید ، در اینجا راهی برای رفع این خطوط بلند است.
 
چطوری میشه اینو تعمیر کرد:
 
برای کمرنگ کردن نکات برجسته ، باید از رنگ پایه موهای خود در ریشه ها استفاده کنید. این باعث می شود نکات برجسته نرم تر شود و آنها را با رنگ موی پایه شما ترکیب کند. برای رنگ پایه سایه ای را انتخاب کنید که به رنگ طبیعی موهای شما نزدیک باشد یا بیشتر از دو سایه سبک تر نباشد. به عنوان مثال ، اگر موهای سبزه ای با برجسته های روشن روشن دارید ، از سایه قهوه ای متوسط ​​یا روشن به عنوان رنگ پایه استفاده کنید. این به شما یک ظاهر طبیعی مو می بخشد
مرجع:ثانیکالا