گجرات به دلیل نقوش و طراحی های پیچیده و خارق العاده مهدی شناخته شده است و به هر مناسبت عالی به نظر می رسند. طرح های mehndi عروس گجراتی عروس همیشه مورد علاقه همه بوده است زیرا پیچیده ، بسیار دقیق است و باعث می شود که دست عروس از جای خود بلند شود. طرح ها غریب و با جزئیات بسیار غنی هستند و مناسب هر مناسبت هستند!

 
بهترین طراحی های مهدی گجراتی برای امتحان در سال 2019
 
با وجود بسیاری از طرح های موجود ، ممکن است دچار سردرگمی شوید ، بنابراین ما چندین طرح مجهز به مجهز به guitar را برای دستان خود گرفتیم که می توانید امتحان کنید
 
 
طاووس mehndi طراحی Pinit
1. این طراحی زیبا mehndi با طرح های گل و طاووس کاملاً بی نظیر است و طراحی النگو مچ دست آن را زیباتر می کند. طرح ها به هم ریخته و کاملاً منحصر به فرد از طراحی معمول ما عادت کرده اند.
 
طرح های mehndi برای عروس Pinit
2. این طرح برای عروس ایده آل است. طراحی mehndi دارای الگوهای پیچیده و طراحی های مفصل است. طرح ها از نزدیک انجام می شوند که کمی به هم ریخته ظاهر می شوند. سایه ها ، الگوهای بافت ، الگوهای پر طاووس و همچنین الگوهای گل وجود دارد.
 
 
guitar mehndi design Pinit
3. این طراحی ساده و بدون سر و صدا از mehndi گجراتی مناسب برای عروسانی است که می خواهند طرح های ساده و ظریف داشته باشند. این طرح mehndi گجراتی از ویژگی های mehndi مشکی است که برای ترسیم طرح های گل و مدور استفاده شده است. انگشتان دست از طرح های مارپیچ منحصر به فرد پر شده است و سایه هایی نیز در طراحی مانه وجود دارد.
[بخوانید: عروس مهندی]
 
 
guitar mehndi طراحی دست Pinit
4. این طرح گجراتی دارای نقوش ساده است و به هم ریخته ظاهر نمی شود. طراحی شامل یک النگو مانند طراحی روی مچ دست نیز می باشد. mehndi سیاه استفاده شده آن را برجسته تر و سرگرم کننده تر می کند. نکات با پر کردن سبک سنتی بسته شده است.
 
طراحی زیبا mehndi برای دست Pinit
5- این طرح زیبا برای قسمت بالای دست به دلیل کوچک بودن جزئیات موجود در آن کاملاً جالب به نظر می رسد. انگشتان با نقوش و الگوهای کوچک و جزئی تزئین شده اند. طراحی اصلی در وسط به سمت مچ دست کشیده شده است. در اینجا جزئیات جزئیات مورد توجه قرار گرفته است. ما عاشق طراحی منحصر به فرد هستیم.
 
طراحی mehndi برای دست Pinit
6. این طراحی زیبا mehndi زیبایی با جزئیات پیچیده و بکار رفته در طراحی به نظر می رسد. الگوی شطرنجی ، طرح های گل و همچنین قسمت های کوچک و جزئی در طراحی ، همه را به یک انتخاب عالی برای همه تبدیل کرده است.
[بخوانید: طرح های مهدی عربی]
 
 
طرح های زیبا رنجولی Pinit
7. این طرح زیبا Rangoli ، عروس را کاملاً مناسب خواهد کرد. طرح طاووس و نقوش گل از این ایده آل برای عروس استفاده می کند. طرح های الهام گرفته از پر طاووس روی انگشتان نیز بسیار منحصر به فرد هستند. این یک طراحی غنی از جزئیات است.
 
طراحی متقارن mehindi Pinit
8- این یک طرح متقارن است. مقدار زیادی از پوست با الگوهای گل گاه به گاه بدون رنگ نگه داشته شده و الگوهای برجای مانده را ترک می کند. طراحی روی انگشتان نیز بسیار منحصر به فرد است.
[بخوانید: طرح های گل مهندی]
 
 
النگو سبک mehndi طراحی Pinit
9- این طرح یک روش عالی برای ورزش bloil mehndi یا دستبند mehndi است. الگوهای مرخصی روی انگشتان و همچنین طرحی الهام گرفته از طاووس روی دست ، همه این طراحی را برای عروس مناسب می کند. در اینجا الگوهای گل و همچنین سایه بان و الگوهای دیگر وجود دارد.
 
طراحی زیبا mehndi Pinit
10. این طرح mehendi قرمز زیبا برای دست ، یک طراحی بسیار سنتی است. جزئیات بسیار کمتری دارد ، طراحی در اینجا متقارن نیست و نکات به طور سنتی با مهدی بسته می شوند. الگوی گل و الگوهای برگ نیز بسیار سنتی است و این روشی ساده برای ورزش کردن طرح های گجراتی است.
بنابراین امیدواریم که از مرور این طرح ها لذت برده باشید. آیا به ما بگویید کدام یک را بیشتر دوست دارید یا می خواهید بعدی را امتحان کنید. مواظب باشید زیرا ما مجموعه های بسیار زیبایی را به شما ارائه خواهیم داد.
مرجع:ثانیکالا