مهندی از فرهنگ هند جدا نشدنی است و حضور آن به هر مناسبت مقدس یا ویژه احساس می شود. از زمان بسیار قدیم ، در فرهنگ ماندگار شده و بارها و بارها بسیاری از زیبایی ها را زیبا کرده است.

 
امروز ما در مورد 10 طرح برتر mughlai mehndi بحث می کنیم که می توان در این فصل جشن دیوالی امتحان کرد.
 
جدیدترین طرح های مغولی مهدی
 
طراحی 1:
 
آخرین طرح های mehndi برای دختران Pinit
 
1. طرح های مدرن mehndi معمولاً با طرح هایی که در عروسی ها می بینیم متفاوت است. این طرح ها تمایل دارند بخشی از دست و کف دست را در معرض دید خود قرار دهند و ظاهری جدید و بی نظیر از آن با طرح های سنتی متفاوت می شود.
 
در اینجا بخش کوچکی از کف دست خالی نگه داشته می شود. طرح های مورد استفاده در اینجا کاملاً کوچک و مفصل هستند. نقوش پیزلی و گلدار برای تزئین دست استفاده می شود. انگشتان دست با کارهای دقیق و زیبا تزئین شده اند. طرح تا مچ دست کشیده است.
 
طراحی 2:
 
طرح های mehndi برای دست های ساده عربی Pinit
2. این طرح مشکی mehndi mehndi بی نظیر و زیبا است. انگشتان و قسمت کف دست با نقوش تزئین شده و قسمتهای دیگر لخت است. در این طرح از نقوش سنتی استفاده شده است اما به شکل دیگری برای ایجاد سبک جدیدی از آن استفاده شده است.
 
طراحی 3:
 
طراحی mehndi برای پا Pinit
3. پاها یک بوم عالی برای هنر mehndi هستند. در اینجا یک طرح mehndi پا برای کسانی که دوست دارند پای خود را با نقوش زیبایی حنا تزئین کنند ، قرار داده شده است. نقوش سنتی با نقوش پیزلی و گلدار در قالب ها و اندازه های مختلف استفاده می شود. انگشتان دست با طرح های پیچیده و کوچک تزئین شده اند که برای عروس مناسب است.
 
طراحی 4:
 
طرح های mehndi برای Pinit هندی های ساده
4- نقوش پیزلی و گلدار در نقوش mehndi در هند بسیار رایج است. آنها در اشکال مختلف و اشکال در نقوش mehndi در سراسر فرهنگ دیده می شوند. نخل مرکز بوم برای طراحی در اینجا است. انگشتان دست نیز با طرح های پیچیده پر شده است.
 
طراحی 5:
 
طرح های ساده mehndi برای دست Pinit
5- در اینجا طرح خیلی متراکم نیست. چندین بخش کف دست و بالای دستها برهنه باز مانده است. انگشتان پر شده است ، اما طرح ها به هم ریخته نمی شوند. نخل با یک طرح گل تنها تزئین شده است.
 
[بخوانید: Asha Savla Mehndi Designs 2013]
 
طراحی 6:
 
طراحی mehndi آسان برای پا Pinit
6. اینجا یک mehndi دیگر پا است. مهندهای رنگارنگ و درخشان اخیراً بسیار محبوب شده اند. طرح در اینجا با زرق و برق صورتی و آبی از لوله‌های زرق و برق تزئین شده است. فضاهای باز با زرق و برق تزئین شده است. این طرح برای عروس ها مناسب است.
 
طراحی 7:
 
عروس asha Savla عروس mehndi طرح Pinit
7. پیوستگی طاووس ، پیلی ، برگ و گل را می توان در اینجا در این طرح مشاهده کرد. این یک طراحی سنتی تمام عیار است. طراحی از مچ شروع می شود و تا نوک انگشتان گسترش می یابد. بخش های کوچکی وجود دارد که برای نشان دادن زیبایی و مدرن جلوه ای بجا مانده است.
 
[بخوانید: طرح های مهدی برای کودکان]
 
طراحی 8:
 
طرح های mehandi برای جدیدترین دست Pinit
8- طرح های گل و پیزلی بسیار بزرگ هستند و فضای خوبی را به خود اختصاص می دهند. این طرح با یک طراحی آینه ای در هر دو دست بسیار زیبا به نظر می رسد. طراحی از وسط دست شروع شده و تا نوک انگشتان کشیده می شود. انگشتان دست با طرح هایی مانند شاخه های درخت تزئین شده است.
 
طراحی 9:
 
هنرهای mehndi طراحی Pinit
9- این طرح با الگوی سنگین مناسب برای عروسی ها و برنامه های سنتی مناسب است. این مهدی نیمه دست با جزئیات پیچیده و نوک انگشتان باز بسیار زیبا به نظر می رسد. این طرح زیبا را امتحان کنید!
 
طراحی 10:
 
طراحی کوچک و در عین حال زیبا mehndi Pinit
10. اگر یک طرح کوچک و در عین حال زیبا را برای کف دست خود دوست دارید ، پس حتما این مورد را امتحان کنید. به نظر می رسد با طرح های پیلی و گل هایی که روی کف دست انجام می شود ، تماشایی است. انگشتان دست با نقوش مختلفی از جمله الگوهای برگ ، طرح های پیزلی و گل و همچنین طرح های هندسی انتزاعی تزئین شده است.
 
بنابراین امیدواریم که از این طرح ها لذت برده باشید. این طراحی های مهدی زیبا را امتحان کنید این دیوالی!
 
تماشای ویدئویی از StylecrazeTV - آموزش طراحی طنز خیره کننده هندی طاووس
مرجع:ثانیکالا