هر زنی یک طراحی مهدی خوب را روی بازوها دوست دارد و دوست دارد! به خصوص وقتی که بازوهایش است!

 
مهندی بخشی جدا نشدنی از فرهنگ غنی هندی است که طی مدتی طولانی به مهدی که امروز می بینیم ، توسعه یافته ، تغییر کرده و تکامل یافته است. در زمان های اخیر ، طراحی های بازو mehndi محبوبیت بین همه دوستداران mehndi در گروه های سنی مختلف را به خود جلب کرده است. معمولاً دست اصلی بوم اصلی این هنر است. اما ، در اخیر اخیر مردم عاشق و ترجیح می دهند از طراحی نیمه بازوی یا بازوی کامل mehndi استفاده کرده و رنگ را به بازوها اضافه کند.
 
تماشای ویدیوی نحوه ساخت Mehendi Designs از StyleCrazeTv ما را تماشا کنید
 
آخرین طراحی های مهندی برای امتحان کردن در سال 2015
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
 
Mehndi برای اسلحه برای امتحان در سال 2019 طراحی می کند
در این مقاله ما به برخی از برترین طرح هایی که امروز برای شما انتخاب کرده ایم خواهیم پرداخت:
 
 
الگوی mehndi Pinit
1. مسحور کننده! جزئیات پیچیده در مورد این طرح mehndi با تعداد زیادی از جزئیات و نقوش زیبا زیبا است. جاذبه های این طرح بزرگ گل از کف و بازو گسترش می یابد. طرح های گل نیز سایه انداخته می شوند و عمق این الگوی را می بخشند. الگوی paisley و گل mehndi جلوه ای درخشان به آن می بخشد.
 
طراحی منحصر به فرد mehndi Pinit
2. طراحی زیبا و منحصر به فرد هر عاشق mehndi رد نخواهد کرد! طراحی بازوی را با الگوی بافت و سایه زنی در اطراف آن برجسته می کند. جزئیات و نقوش کوچک این یک طراحی واقعاً منحصر به فرد را امتحان می کند. این کار می تواند به تنهایی انجام شود یا با یک طراحی تطبیق در کف دست انجام شود. به هر طریقی ، مطمئناً این الگوی به نوبه خود سر خواهد آمد.
 
طراحی mehndi هند برای دست Pinit
3. طرح های پیزلی یک نقوش اصلی در طرح های mehndi هند است. این طرح عروس زیبا از ناحیه آرنج شروع می شود و تا کف دست گسترش می یابد. این یک طراحی مناسب برای عروس است.
 
طرح های mehndi منحصر به فرد Pinit
4- این طرح با شکل منحصر به فرد و جزئیات پیچیده آن برجسته است. این طرح مانند یک زره پوش است و مچ را می پوشاند و تا انگشتان امتداد می یابد. پیزلی و نقوش مارپیچ کوچک از هم برجسته هستند و سایه نیز باعث می شود کاملاً بی نظیر به نظر برسد. مطمئناً این روش خوبی برای زیبایی بخشیدن به پشت کف دست شماست.
 
جدیدترین طراحی mehndi mehndi طرح های زیبا Pinit
5- این طراحی زیبا تا آرنج را پوشانده و واقعاً یک اثر یا هنر است. طراحی آینه ای بر روی هر دو دست با طرح های پیزلی و جزئیات کوچک آن انجام شده است. این طرح همچنین شامل نیم دایره بر روی هر مچ دست با الگوهای برگ است که به طور کامل با اتصال دو دست چرخیده می شود. زیبایی این الگوی از جزئیات پیچیده در کف دست ، انگشتان دست و دستبند مانند طراحی روی بازوها ناشی می شود.
[ویدئو: آخرین طراحی های مهندی]
 
 
raja rani mehndi Pinit را طراحی می کند
6. این طرح mehndi به نام طرح "meandi" Raja Rani "گفته می شود ، که در آن عروس و داماد از هر طرف فضایی را اشغال می کنند. عروسی مناسبت بارز و اصلی برای طراحی چنین الگوهایی است. این طرح از کف شروع می شود و بسیار فراتر از آرنج ها گسترش می یابد. نماد Om ، نقوش پیزلی ، نقوش گل و الگوی خالص روی بازوها جلوه زیبایی به خود می بخشد.
 
طرح های mehndi برای دست Pinit
7. یکی دیگر از الگوی "رجا رانی": این طرح در اینجا نه تنها چهره زن و مرد را به تصویر می کشد ، بلکه کمی از لباس آنها را نیز نشان می دهد. در حالی که ما زن را در جواهرات و با یک pallu / gunghat می بینیم ، مرد را به صورت پگی و شروانی می بینیم. لمس سنتی ، آن را به یک ترکیب مناسب برای هر عروسی. این طرح بسیار فراتر از آرنج ها با طبل ها و اشکالات کشیده شده در آن است. بدون شک ، این یک مهندی ویژه عروسی واقعی است.
 
mehndi پینیت ساده را طراحی می کند
8- این طراحی mehndi میزان و شدت جزئیات جزئیات را در هنر نشان می دهد. جزئیات کوچک در توری که در پشت دست ها الگوبرداری شده ، زیبا به نظر می رسند. همچنین طرح های انگشتان دست و بالای انگشتان بی نظیر و نفیس به نظر می رسند. طراحی طاووس در قسمت پایینی دست ، به منحصر به فرد بودن این الگوی می افزاید.
 
طراحی mehndi برای دست Pinit
9- طراحی زرق و برق و سنگ تزئین شده mehndi برای بازوها. طرح های پیزلی در این الگوی خاص موقعیت های اصلی را به خود اختصاص می دهند. ایده اضافه کردن کریستال های کوچک برای مطابقت با mehndi با لباس بسیار عالی به نظر می رسد و پیچ و تاب و مطبوع خوبی به مهدی می بخشد.
 
تصویر طراحی mehndi Pinit
10- یک طرح دارای نقوش برجسته و برجسته و برجسته به همراه الگوهای کوچک گل و پیازلی است. ایده آل برای همه کسانی که عاشق کمی انتخاب غیرمعمول هستند و از آزمایش کردن دریغ نمی کنند.
امیدواریم به همان اندازه که از نوشتن در مورد آنها لذت برده اید ، از مرور طرح های برتر ما لذت برده باشید. لطفاً نظر خود را در مورد انتخاب مورد علاقه خود بگذارید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید تا از الگوهای جالب جالب مهدی مطلع شوید.
مرجع:ثانیکالا